O firmie

Poznaj nas bliżej 

 

Nasza firma ŻYWA CHOINKA WIKTORIA CZORNIAK już od lat zajmuje się importem, sprzedażą detaliczną oraz hurtową żywych choinek świątecznych. Nasz produkt to jodła kaukaska wysokiej jakości, hodowana w Austrii przy użyciu najnowszej technologii oraz odpowiednich metod uprawy. Wszystkie choinki są odpowiednio wyselekcjonowane przed przyjazdem do Polski.

Jak większość sprzedawców sprzedajemy choinki na punktach tj. przy supermarketach, targach lub innych miejscach, w których można to robić. Nasze punkty sprzedaży co roku mieściły się na terenie kilku województw takich jak: małopolskie, śląskie, lubuskie, mazowieckie, opolskie oraz łódzkie.

Co roku udaje nam się nawiązywać nowe współprace z różnymi klientami detalicznymi, hurtownikami oraz firmami. Nasze choinki goszczą w najpopularniejszych, najbardziej znanych hotelach, kościołach, bazylikach, katedrach, resortach i pensjonatach w Polsce.

Sprzedajemy choinki cięte w następujących wysokościach:

  • od 0,5 m do 4 m

Choinki w donicy:

  • od 0,5 m do 1,8 m - gdyż większe mają mniejszą szansę na przyjęcie się na wiosnę

Zawsze po zakończonym sezonie myśleliśmy jak dotrzeć do większej liczby klientów z naszymi produktami, odpowiedź jest prosta - sprzedawać przez internet. Niestety nie jest to takie proste biorąc pod uwagę gabaryty przesyłki i sezonowość. Na szczęście udało się nam przebrnąć i przez to!

Jesteśmy pierwszą firmą w Polsce na poważnie zajmującą się sprzedażą żywych choinek ciętych oraz żywych choinek szkółkowanych przez internet. Pomysł na sprzedaż choinek online narodził się z myślą o ludziach, którzy najzwyczajniej na świecie nie mają czasu na zakup choinki przed świętami lub nie mają możliwości transportu choinki do domu. Obecnie zdajemy sobie sprawę, że czas jest bardzo cenny, tym bardziej przed świętami wszyscy mamy go bardzo mało. Zywachoinka.pl przychodzi na pomoc i oferuje państwu zakup choinek online, nie wychodząc z domu. To proste, tanie i szybkie rozwiązanie. 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 

 

 

 


 

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl