Opcje przeglądania
Producent
Data wysyłki
Wysyłka w
Cena
  • od
    do
Nowość
Promocja

KRINNER

Stojaki choinkowe z serii Premium niemieckiej marki KRINNER to
najlepsze, najbardziej komfortowe, innowacyjne i technicznie zaawansowane stojaki do choinek uhonorowane wieloma nagrodami i wyróżnieniami.


Montaż żywej choinki o grubym i krótkim pniu typu jodła czy świerk srebrny trwa dosłownie kilka sekund. Pełen komfort podczas mocowania Świątecznego drzewka – wystarczy tylko nogą kilkakrotnie nacisnąć dźwignię stojaka, a on sam poinformuje Cię, kiedy należy przestać – rozlegnie się odgłos dzwonka „Ping”


Ping - to mechanizm automatycznego zamykania stojaka. W ogóle nie musisz już schylać się do stojaka, aby sprawdzić czy jego szczęki wystarczająco mocno trzymają pień choinki i aby zablokować dźwignię – to odgłos dzwonka poinformuje Cię o tym, że choinka stoi już stabilnie i bezpiecznie, oraz automatycznie uruchomi się blokada dźwigni stojaka.


Oryginalna pętla ze stalowej linki zapewnia równomierne zaciskanie się szczęk mocujących na pniu drzewka i jego bezpieczne zamocowanie.


Twoja choinka w tym stojaku będzie stać bezpiecznie, a jej gałązki dzięki dużemu pojemnikowi na wodę będą wyglądać przez długi czas pięknie i świeżo.


Bardzo czytelny wskaźnik poziomu wody w stojaku  poinformuje Cię o konieczności jej dolania
Opatentowany mechanizm stopniowego i bezpiecznego zaciskania i zwalniania szczęk stojaka Premium jest szczególnie przydatny przy montażu demontażu choinki przez tylko jedną osobę i zabezpiecza przed niekontrolowanym przewróceniem się drzewka. Już nikogo nie musisz prosić o pomoc i sprawdzenie, czy choinka ustawiona jest prosto, możesz zrobić to sam, oddalając się od niej na kilka kroków, aby potem ewentualnie skorygować jej pion – choinka w tym czasie się nie przewróci, bo dba o to specjalne zabezpieczenie, co jest istotne również jeśli w domu są małe dzieci i zwierzęta.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl