Wielkie przedświąteczne przygotowania
nr 2

Jak co roku, już od wakacji przygotowujemy się do sezonu choinkowego. Nasza praca zaczyna się od wyselekcjonowania na plantacji w Austrii choinek, które początkiem grudnia zawitają u nas na placu. Spośród tysięcy choinek znajdujemy te, które będą przez nas Państwu oferowane. Od lat współpracujemy z jednym plantatorem, który wraz z wykwalifikowanymi pracownikami przez cały rok troszczy się o choinki.

W tym roku czeka nas jeszcze więcej pracy niż dotychczas. Jesteśmy pełni nadziei, że pomysł na sprzedaż internetową żywych choinek, okaże się strzałem w dziesiątkę. Cały czas dopracowujemy nasz sklep internetowy żywachoinka.pl i dbamy o najmniejsze szczegóły, związane z bezpiecznym pakowaniem naszych produktów. Staramy się o wszystkim pamiętać i szczerze mówiąc, spędza nam to sen z powiek, by jak najlepiej to wyszło i Państwa nie zawieść.


Od lat sprzedajemy choinki na wielu punktach w Polsce, cieszymy się zaufaniem wielu klientów, czego dowodem jest ich coroczny powrót do nas po kolejną choinkę. W tym roku, ze względu na chwiejną sytuację na świecie, możliwe jest, że jedynie kupno choinki sztucznej będzie dostępne. Dlatego głęboko wierzymy, że nasze żywe choinki sprawią Państwu wiele radości i ożywią te Święta. Powiedzmy sobie szczerze, co to za klimat Świąt, bez pachnącej lasem, igliwiem choinki. Ma to swój urok i chyba większość się z nami zgodzi - tym bardziej, że przyjedzie ona pod same drzwi, nigdzie nie trzeba wychodzić, marznąć, tracić czasu w korkach przed Świętami, ażeby ją kupić – wystarczy zamówić przez Internet i problem rozwiązuje się sam.


Zamieszczamy kilka zdjęć przedstawiających jak wygląda nasza praca od początku grudnia. Jesteśmy mocno zaangażowani i pełni entuzjazmu, że istniejąca sytuacja na Świecie nie popsuje tych Świąt i każdy spędzi je rodzinnie i radośnie. A do tego z żywą choinką – czego można chcieć więcej!

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Infolinia 889 681 564
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl